Jsem podnikatel / firma a plánuji pořídit nový vůz

  • Cenová nabídka vč. financování na jedno i více vozů do 48 hodin
  • Reálně dokážeme ušetřit i desítky procent ročně
  • Jsme obchodní partneři renomovaných prodejců vozů a prověřených úvěrových i leasingových společností
  • Vozy vybíráme pouze z autorizovaných sítí
  • Zajistíme pro Vás nejvýhodnější financování včetně pojistění
  • Finanční úvěr
  • Finanční leasing
  • Operativní leasing

Plánujete pořídit nebo vyměnit stávající firemní flotilu? Ušetříme Vám Váš čas i peníze! Zařídíme pro Vás kompletní nabídky vč. zvolené formy financování Vašich nových firemních vozů. Spočítáme pro vás individuálně ty nejvýhodnější nabídky a reálně Vám tím ušetříme i desítky procent ze spojených výdajů.

S programem „Promotion fleet" - dva a více vozů nebo VIP vozy (viz seznam níže), se budeme o Vaše vozy starat my. Svěřte správu vašich firemních vozů profesionálům!

Poptávka

 

Na často kladené otázky Vám odpovíme hned...

 

NABÍDKA JE KONEČNÁ, NEBO BUDU PLATIT JEŠTĚ NĚJAKÉ PENÍZE VÁM ZA VYŘÍZENÍ?
Nikoliv, nabídka na Vás nový vůz je vždy s konečnou cenou, kterou si potvrdíme osobně při podepsání smlouvy s dealerem vozu.

 

PROČ JSOU VAŠE NABÍDKY TAK VÝHODNÉ OPROTI OSTATNÍM?
Udržujeme si neustálý přehled o situaci na trhu, máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a kontakty na prověřené prodejce. Nabízené vozy jsou pouze ze sítí autorizovaných prodejců, což představuje 100% jistotu.

 

JAK DLOUHO BUDU NA KOMPLETNÍ NABÍDKU ČEKAT?
Ke každé poptávce přistupujeme zodpovědně a individuálně, abychom pochopili, k čemu přesně by Vám vůz měl sloužit. Podle toho vybíráme co možná nejoptimálnější nabídku právě pro Vás. Na nabídku od nás ale nebudete čekat více než 24 hodin.

 

MOHU SI VŮZ PŘED OBJEDNÁNÍM VYZKOUŠET?
Pokud se bude jednat o skladový vůz v ČR u některého z našich obchodních partnerů, nebude problém sjednat předváděcí jízdu se stejným nebo podobným vozem určeným pro předváděcí režim, předáme Vám kontakt přímo na konkrétního prodejce. U vozu, který je dostupný mimo ČR pak tyto věci řešíme individuálně.

 

CO VŠECHNO POTŘEBUJI KE SCHVÁLENÍ FINANCOVÁNÍ?
Jakmile budeme mít konkrétní vůz vybraný, financování vozu pro Vás zajistíme z pohodlí domova. Co všechno je potřeba, Vám napíšeme e-mailem dle parametrů úvěrové nebo leasingové společnosti.

 

JE MOŽNÉ U VÁS ZAŘÍDIT I POVINNÉ RUČENÍ, HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ A ODJET ZE SALONU JIŽ POJIŠTĚNÝM VOZEM?
Určitě ano, spolupracujeme i s řadou českých pojišťoven.

 

JSTE PŘÍMO PRODEJCI? MÁTE NĚKDE VÝBĚR VŠECH VOZŮ?
Přímý prodejci nejsme, jsme tu pro Vás jako zprostředkovatelé. K přímému prodeji ale máme téměř stejně blízko, jako konkrétní prodejce. My jsme Ti první, kteří vědí, jaké auto bude zanedlouho ve Vaší garáži.

Telefon (+420) 608 549 990 E-mail svetvozu@gmail.com Adresa Jičín Facebook navštivte náš facebook